T493A105K010BT
Partnumber:
T493A105K010BT
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 1uF 10V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 (0.1%FR) 10 Ohm 125°C T/R