T493D476K025AH6410
Partnumber:
T493D476K025AH6410
Availability:
10000 in stock
Package
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, 47uF, Surface Mount, 2917, CHIP