T494X226K035AT
Partnumber:
T494X226K035AT
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 22uF 35V X CASE 10%( 7.3 X 4.3 X 4mm) Inward L SMD 7343-43 0.3 Ohm 125°C Automotive T/R