T495B106K025ATE750
Partnumber:
T495B106K025ATE750
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 10uF 25V B CASE 10%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 0.75 Ohm 125°C Automotive T/R