T495B106M010ATE750
Partnumber:
T495B106M010ATE750
Availability:
10000 in stock
Package
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, Surface Mount, 1411, CHIP