T495C336M020ATE200
Partnumber:
T495C336M020ATE200
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 33uF 20V C CASE 20% (6 X 3.2 X 2.5mm) Inward L SMD 6032-28 0.2 Ohm 125°C Automotive T/R