T495C686K016ATE200
Partnumber:
T495C686K016ATE200
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 68uF 16V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.5mm) Inward L SMD 6032-28 0.2 Ohm 125°C Automotive T/R