T495D156M035ATE300
Partnumber:
T495D156M035ATE300
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 15uF 35V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) Inward L SMD 7343-31 0.3 Ohm 125°C Automotive T/R