T495D227K010ATE125
Partnumber:
T495D227K010ATE125
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, 220uF, Surface Mount, 291