T495D336K025ATE090
Partnumber:
T495D336K025ATE090
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, 33uF, Surface Mount, 2917, CHIP