T495D476K020ATE100
Partnumber:
T495D476K020ATE100
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 47uF 20V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) Inward L SMD 7343-31 0.1 Ohm 125°C Automotive T/R