T495D477K006ATE125
Partnumber:
T495D477K006ATE125
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 470uF 6.3V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) Inward L SMD 7343-31 0.125 Ohm 125°C Automotive T/R