T495D685K035AT
Partnumber:
T495D685K035AT
Availability:
1039 in stock
SKU:
T495D685K035AT
Package
Cap Tant Solid 6.8uF 35V D CASE 10%( 7.3 X 4.3 X 2.8mm) Inward L SMD 7343-31 0.15 Ohm 125°C Automotive T/R