T495X107K025ATE150
Partnumber:
T495X107K025ATE150
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 100uF 25V X CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4mm) Inward L SMD 7343-43 0.15 Ohm 125°C Automotive T/R