T495X226M035ATE275
Partnumber:
T495X226M035ATE275
Availability:
10000 in stock
Package
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Surface Mount, 2917, CHIP