T495X687K006ATE100
Partnumber:
T495X687K006ATE100
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 680uF 6.3V X CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4mm) Inward L SMD 7343-43 0.1 Ohm 125°C Automotive T/R