T499D685K035ATE1K3
Partnumber:
T499D685K035ATE1K3
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 6.8uF 35V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) Inward L SMD 7343-31 1.3 Ohm 175°C Automotive T/R