T510E687K006ATE012
Partnumber:
T510E687K006ATE012
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 680uF 6.3V E CASE 10% (7.3 X 6 X 3.6mm) Inward L SMD 7260-38 0.012 Ohm 125°C Automotive T/R