T520B336M006ATE040
Partnumber:
T520B336M006ATE040
products.category:
C/R/E
Availability:
14000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 33uF 6.3VDC B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-21 0.04 Ohm 105°C T/R