T520B337M2R5ATE009
Partnumber:
T520B337M2R5ATE009
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 330uF 2.5VDC B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-21 0.009 Ohm 105°C T/R