T520D337M004ATE007
Partnumber:
T520D337M004ATE007
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Organic 330uF 4VDC D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343-31 0.007 Ohm 105°C T/R