T520D337M006ATE045
Partnumber:
T520D337M006ATE045
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 330uF 6.3VDC D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343-31 0.045 Ohm 105°C T/R