T520D687M2R5ATE015
Partnumber:
T520D687M2R5ATE015
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 680uF 2.5VDC D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343-31 0.015 Ohm 105C T/R