T520H158M006ATE055
Partnumber:
T520H158M006ATE055
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Organic 1500uF 6.3VDC H CASE 20% (7.3 X 6 X 1.9mm) SMD 7360-20 0.055 Ohm 105°C T/R