T520L227M004ATE012
Partnumber:
T520L227M004ATE012
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 220uF 4VDC L CASE 20% (6 X 3.2 X 1.8mm) SMD 6032-19 0.012 Ohm 105°C T/R