T520L337M2R5ATE012
Partnumber:
T520L337M2R5ATE012
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 330uF 2.5VDC L CASE 20% (6 X 3.2 X 1.8mm) SMD 6032-19 0.012 Ohm 105°C T/R