T520V157M010ATE018
Partnumber:
T520V157M010ATE018
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 150uF 10VDC V CASE 20% (7.3 X 4.3 X 1.8mm) SMD 7343-19 0.018 Ohm 105°C T/R