T520V227M004ATE007
Partnumber:
T520V227M004ATE007
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 220uF 4VDC V CASE 20% (7.3 X 4.3 X 1.8mm) SMD 7343-19 0.007 Ohm 105°C T/R