T520V337M006ATE015
Partnumber:
T520V337M006ATE015
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 330uF 6.3VDC V CASE 20% (7.3 X 4.3 X 1.8mm) SMD 7343-19 0.015 Ohm 105°C T/R