T520V337M006ATE025
Partnumber:
T520V337M006ATE025
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 330uF 6.3VDC V CASE 20% (7.3 X 4.3 X 1.8mm) SMD 7343-19 0.025 Ohm 105°C T/R