T520V337M006ATE025
Partnumber:
T520V337M006ATE025
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (solid Polymer), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Surface Mount, 2917, CHIP, ROHS COMPLIANT