T520V477M006ATE035
Partnumber:
T520V477M006ATE035
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 470uF 6.3VDC V CASE 20% (7.3 X 4.3 X 1.8mm) SMD 7343-19 0.035 Ohm 105°C T/R