T521D226M050ATE090
Partnumber:
T521D226M050ATE090
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 22uF 50VDC D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343-31 0.09 Ohm 125°C