T521D336M035ATE065
Partnumber:
T521D336M035ATE065
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 33uF 35VDC D CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343-31 0.065 Ohm 125°C T/R