T521X336M050ATE050
Partnumber:
T521X336M050ATE050
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 33uF 50VDC X CASE 20% (7.3 X 4.3 X 4mm) SMD 7343-43 0.05 Ohm 125°C T/R