T521X336M050ATE075
Partnumber:
T521X336M050ATE075
Manufacturer:
KEMET
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Tantalum, Polymer Tantalum, T521, 33 uF, 20%, 50 V, 7343, SMD, Polymer, Molded, Low ESR, Non-Combustible, 75 mOhms, 4.3mm