T522V227M006ATE025
Partnumber:
T522V227M006ATE025
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 220uF 6.3VDC V CASE 20% (7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 7343-20 0.025 Ohm 105°C T/R