T525D477M004ATE025
Partnumber:
T525D477M004ATE025
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 470uF 4VDC D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343-31 0.025 Ohm 125°C T/R