T525D477M2R5ATE025
Partnumber:
T525D477M2R5ATE025
products.category:
C/R/E
Availability:
10070 in stock
Package
Cap Tant Polymer 470uF 2.5VDC D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343-31 0.025 Ohm 125°C T/R