T525Y477M006ATE035
Partnumber:
T525Y477M006ATE035
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 470uF 6.3VDC Y CASE 20% (7.3 X 4.3 X 3.8mm) SMD 7343-40 0.035 Ohm 125°C T/R