T527I107M006ATE070
Partnumber:
T527I107M006ATE070
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 100uF 6.3VDC I CASE 20% (3.2 X 1.6 X 0.9mm) SMD 3216-10 0.07 Ohm 105°C T/R