T527I336M010ATE200
Partnumber:
T527I336M010ATE200
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 33uF 10VDC I CASE 20% (3.2 X 1.6 X 0.9mm) SMD 3216-10 0.2 Ohm 105°C T/R