T530X157M016ATE025
Partnumber:
T530X157M016ATE025
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 150uF 16VDC X CASE 20% (7.3 X 4.3 X 4mm) SMD 7343-43 0.025 Ohm 125°C T/R