T541X336K050BH6710
Partnumber:
T541X336K050BH6710
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 33uF 50VDC X CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4mm) SMD 7343-43 0.075 Ohm 125°C Box