T55A336M010C0070
Partnumber:
T55A336M010C0070
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 33uF 10VDC A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) SMD 3216-18 0.07 Ohm 105°C T/R