T599X336M035ATE065
Partnumber:
T599X336M035ATE065
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 33uF 35VDC X CASE 20% (7.3 X 4.3 X 4mm) SMD 7343-43 0.065 Ohm 150°C Automotive T/R