T835-600G
Partnumber:
T835-600G
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1662000 in stock
SKU:
T835-600G
Package
TRIAC Diode 600V 8A(RMS) 84A 3-Pin(2+Tab) D2PAK Tube