T92S11D12-12
Partnumber:
T92S11D12-12
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 30A DPDT(52.32x34.54x30.73)mm THT