T97F107M035HAA
Partnumber:
T97F107M035HAA
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 100uF 35V F CASE 20% (7.6 X 6 X 4.7mm) Pad SMD (1%FR) 0.1 Ohm 125°C T/R