T9AS5D12-22
Partnumber:
T9AS5D12-22
Manufacturer:
TE Connectivity
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 22VDC 20(NO)/10(NC)A SPDT(32.51mm 27.43mm 27.94mm) THT